10 Şubat 2008 Pazar

Varmısın Yokmusun 29 Ocak Yarışmacı Ömer

28 Ocak 2008 Salı Günü Ömer Hoca Yarıştığı program hakkındaki yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz.Allah gönlüne göre verdi ve 125bin YTL kazandı.

Acun Ilıcalı, önümüzdeki günlerde Yağız için büyük bir sürprizi olduğunu açıkladı.125 bin YTL'yi lösemi tedavisinde kullanacak olan Ömer Hoca bir kez daha sevinecek. Dün gece 'Yüz yüze' adlı programa konuk olan, Acun Ilıcalı canlı yayında ilginç açıklamalarda bulundu. Ömer Hoca'nın yarışmada büyük bir riske girdiğini söyleyen Ilıcalı, "Belki ben olsam yapamazdım ama yarışmacıların psikolojileri bambaşka oluyor" dedi. Ömer Hoca'nın kaybetmesi durumunda tüm Türkiye'nin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını hatta yıkılacağını söyleyen Ilıcalı, 'Kaybetseydi, tüm Türkiye milli maç kaybetmiş gibi şoka girecekti'dedi.

Ömer Boran'ın dün parasını yüzde 10 kadar bir vergi kesintisiyle aldığını söyleyen Acun Ilıcalı, "Önümüzdeki günlerde Yağız için büyük bir sürprizim var" açıklamasını yaptı. Kendisini arayan tanınmış bir işadamının Yağız'ın geleceği ile ilgili müthiş bir projesi olduğunu söyleyen Ilıcalı, "Bunu ilk programda tüm Türkiye ve Boran ailesiyle paylaşacağım. Onlar da programda öğrenecekler, çok büyük sürpriz olacak" dedi.

0 yorum: